• Veranstaltungen
  • Live

DŽORDANA BUTKUTĖ

Veranstalter: BALTIC PRODUCTION ENTERTAINMENT
60362002_10161857414045261_2038912243466240000_o

Freitag, 28. Februar 2020

Beginn: 20:30 Uhr | Einlass: 20:30 Uhr

Alle Veranstaltungen | Live @ Halle

Preis VVK: 27,84€ inkl. Geb.


VIDEOS


TICKETS IM VORVERKAUF

Oficialiai patvirtinta – Džordana Butkutė atkeliauja į Vokietiją! Kūrybos trisdešimtmetį didžiosiose Lietuvos ir užsienio arenose atšventusi pop muzikos karalienė savo gerbėjams paruošė naują siurprizą – išskirtinį koncertinį turą Vokietijoje. Jau netrukus visų mylima ir abejingų nepaliekanti atlikėja kviečia dar kartą išgirsti nuo pirmų iki paskutinių žodžių žinomas dainas. Nesuskaičiuojamą kartų publiką užkariavusi atlikėja pripažįsta, kad koncertuodama užsienio gerbėjams visada jaučia didesnį jaudulį nei kur kitur. 

„Visgi čia, prieš savus žmones, jaučiu didžiausią atsakomybę – nenoriu padaryti nei mažiausios klaidos ir stengiuosi parodyti viską, ką turiu geriausio“, - savo nuoširdumu stebina naujam koncertiniam turui besiruošianti Džordana.

Prieš trisdešimt metų karjerą scenoje pradėjusi garsiausia Lietuvos dainininkė nenustoja stebinti savo gerbėjų ne tik naujomis dainomis, bet išskirtiniais pasirodymais. Kvapą gniaužiantys atlikėjos turai „Nesudeginta ant laužo“ ir „Aš- Karalienė!” lietuviškai pop scenos kultūrai nustatė naują kartelę, kurią Džordana Butkutė yra pasiruošusi pakelti dar aukščiau. Nors atlikėja dažniausiai suburia milžinišką auditoriją, tačiau šįkart žada daug artimesnį ir jaukesnį vakarą. Pasipildžiusi nauja energija ir apsiginklavusi žinomiausiomis dainomis, atlikėja pasiruošusi savo muzikos gerbėjus nustebinti neįtikėtinu muzikiniu reginiu. 

Džordana įvairiausio amžiaus muzikos mylėtojams gerai žinoma jau daugiau nei 30 metų.  Gerbėjų širdis ji užkariavo ne tik išskirtiniu balsu, bet ir paprastumu bei nuoširdumu dalinamu kiekvienam klausytojui. Tuo spinduliuoja ir žinomiausios dainos, į kurias, panašu, mūsų Džorda įdeda ir dalelę savęs. Kiekvienas buvęs jos koncerte gali patvirtinti – Džordana tikrai moka nustebinti. Ateik ir įsitikinkt pats!

Get in touch

Wir helfen Euch gerne weiter, wenn Ihr Fragen habt.
Über Anregungen und Kommentare freuen wir uns.